Úvodní stránka > aktuality, důchodci, MD, mlm, práce, TIPY, web > Rychlý prachy za 2.500 aneb Nastupovat,ODLÉTÁME

Rychlý prachy za 2.500 aneb Nastupovat,ODLÉTÁME

Včera jsem dostala, jistě omylem, „bezvadnou“ nabídku.

Dobrovolně by nikdo se zúčastněných zrovna mně podrobné materiály neposkytl 🙂

Pominu výhrady ke  stylistické a pravopisné stránce.

Nechci rozebírat jak si různí lidé  spam a zákon č. 480/2004 Sb. vykládají různě.

Jedná se mail jednoho RZ : „s novou nabídkou firmy Gold Way (Zlatá cesta), ČESKÝM projektem, který oficiálně v ČR začal dne 19.01.2010.
Postupně bude firma vstupovat i do jiných zemí. Jedná se o
internetový obchod se zlatými, 14ti karátovými šperky.

Lze zde jednak nakupovat krásné šperky, ale také získat opakovaně
odměnu 35000 Kč + k tomu poukaz na šperky za 7000 Kč. Registrovaný
partner  nikomu nic neprodává, pouze doporučí   2 svým přátelům a  známým.“

ALE  – dokud se nestanu RZ – nekoupím si ani řetízek 😦

Neodolala jsem – a otevřela přiložené Obchodní podmínky pro registrované zákazníky – mimochodem na stránkách firmy http://www.goldway.eu  je toto nazýváno „podmínky spolupráce“!! – pod Obchodními podmínkami je zcela jiný text.

Co na tom, že  společnost Gold way používá IČ svého jednatele a podle justice jsou to dva rozdílné subjekty?

Koupím si zboží za 5.000,- – stanu se dobrovolně povinně RZ(registrovaným zákazníkem) – stanu na nejnižším žebříčku v Zákaznickém obchodě – budu nabízet dalším a postupovat a postupovat – a peníze jsou tady !!!

ANEBO  Vložím 2.500,-Kč , seženu další dva (až moc) dalších RZ(registrovaných zákazníků) – a zase budu mít peníze!!!!

Přece mne neodradí, že všeobecný popis dává možnost mne kdykoli jako RZ  ze Společnosti vyloučit? – bez náhrady, samozřejmě.

Ačkoli nejsem ničím než RZ – mám dalším RZ poskytovat služby – jaké??

Společnost se vyhrazuje právo na změnu obchodních podmínek této smlouvy“ – jaké smlouvy?   taky si pletete  pojmy s dojmy?

Pokud by mne samou radostí nad výší jednoho z mých dvou povinných kont trefil šlak , mohou být moje práva a závazky i přeneseny na dědice 🙂

Ostatní články tohoto nevímjaktopojmenovat jsou stejně záživné – posuďte sami :  http://timikx.webpark.cz/obchodni%20podminky%20pro%20registrovane%20zakazniky.pdf

Všimli jste si, že dřív než za rok peníze zpátky nedostanete – nezrušíte registraci?!!

já zlato stejně nerad.

Reklamy
 1. Září 23, 2010 (1:11 pm)

  Fajn – na nabídky je ale nejlepší použít inzerci. Pokud se chcete podělit o zkušenosti – prosím

 2. Renáta
  Březen 10, 2011 (9:09 pm)

  Milá pani Jolana88 je mi veľmi ľuto, že ste s firmou ešte nemala skusenosť a už sa snažíte ju očierniť. Je smutné, že okolo nás je kopec podvodníkov a o nich nikto nepíše. Práve na tom sa zakladá ľudská hlúposť a váhanie prečo by to nemalo fungovať. Chcete ma presvedčiť p. Jolana že aj keď sa vrhnete na podnikanie- nehrozí Vám tak isto risk? Ja Vás presvedčím, že firma o ktorej ste si mysleli už nefunguje, alebo ju hľadá polícia ešte stále funguje perektným spôsobom a peniažky z predaja sa len hrnú. Škoda, môžte len ľutovať, že ste sa nepripojili! Dnes by sme sa bavili na inej úrovni a o iných peniazoch. Mimochodom nejde o systém MLM. Úplne ste popísali hlúposti ktoré sa nezakladajú na pravde. Škoda, len že ste si to nedali vysvetlit niekým kto tomu rozumie. Prajem Vám v živote viac štastia a úspechov. Viete pokiaľ v živote neriskujete asi veľa nezískate. Ešte jedna pripomienka, firma úspešne obchoduje aj na Slovensku- rozbieha sa obchod aj do okolitých štátov. Momentálne obchoduje aj z investičným zlatom- a z ním neobchoduje hocikto. Smola, že ste sa nepripojili už dávno, viete ono to bude fungovať aj bez Vás. Som jednou z podieľnikov v tejto spoločnosti a môžem povedať, že je to po dlhšej dobe seriózna spoločnosť.
  Prajem veľa šťastia. Renáta

 3. Březen 10, 2011 (10:08 pm)

  Vážená paní Renato,
  klidně si užívejte. Nikde jsem neuvedla, že by se jednalo o MLMnejedná. Položila jsem několik prostých otázek, na něž jsem ani ve Vašem komentáři nenašla odpověď, ačkoli jste napsala:Ja Vás presvedčím….

  1. Popsala jsem podmínky uvedené na Vašich stránkách; kde tam máte úplné hlouposti, které se nezakládají na pravdě? (mimochodem – při kopírování textu na weby spolupracovníků se dá změnit sloh nebo stylizace)

  2. proč si nemohu koupit zboží dokud nebudu souhlasit s podmínkami spolupráce? O tom, že investiční zlato si koupím VÝHRADNĚ až na pozici podílník jste se zapomněla zmínit.

  3. Jako zákazník obchodu posílat peníze, aby mi dovolil nakoupit? proč?

  Ponziho společnosti i scamy mohou fungovat dost dlouho.
  Investice 300,-Kč do telefonu, abych slyšela papouškování textu z webových stránek mi stačila jednou. Za vysvětlení to nelze považovat. Děkuji. Majitel několika diplomů z ekonomie mi jako poradce vyhovuje.

  Na Forexu mohu obchodovat nejen se zlatem jak uznám za vhodné- to kdyby Vás zajímaly „jiné“ peníze.

  PS:…. ste si mysleli už nefunguje, alebo ju hľadá polícia ešte stále funguje perektným spôsobom…. ? nechápu – že by jazykové rozdíly?

  cyklický marketing?, kde mají všichni stejnou možnost. Každý dostane stejnou odměnu a pak se vrátí na začátek a čeká, až na něj znovu přijde řada…..?? – definice z oboru ekonomie to asi nebude, že?

 4. Lukas22
  Prosinec 26, 2011 (9:17 pm)

  Vážená paní Jolano88,
  mám na Vás pouze jednu upřímnou otázku a byl bych rád za opravdu upřímnou odpověď.
  Máte o této příležitosti a firmě úplné a opravdu veškeré vyčerpávající informace?
  Ve vší úctě k Vám,z jednoho emailu,bych si nedovolil jakkoliv a ještě k tomu veřejně soudit a jinak komentovat tuto společnost,to žádnému serióznímu člověku přece nepřísluší!!!
  S pozdravem Lukas22

  • Prosinec 27, 2011 (4:52 pm)

   pokud jste četl článek – a komenty – je zřejmé, že v jednom mailu bych všechny info nesehnala. Na svém blogu píši svoje názory – zjistit info a udělat si vlastní obrázek – a rozhodnout se – může každý sám. mmch – seriozní nabídka bývá minimálně bez pravopisných a stylistických chyb, což se o Vámi zmiňovaném mailu říci nedalo.

 5. alan
  Březen 1, 2012 (10:43 pm)

  Paní Jolano, z těch „propagačních“ mailů od Renaty a Lukase si nid nedělejte – jsou to buď ti, co už sehnali dost jných i.diotů, aby z nich tyli nbeo jsou tak hloupí, že tomu věří – ta společnost je jednoznačně podle podmínek podvodná a nidko rozumný by fam nešel. Ranata Vám nedopověděla na Vaše nastolené otázky, protež buď nemůže nebo nechce – ale to je pochopitelné. Srovnání rsiku z vlsatního podníkání je úsměvné – prostě naivní nána. Od takových raději dále.

  • Březen 3, 2012 (9:08 pm)

   nedělám 😉 konec konců – jsou to jejich peníze (a starosti!)

 6. NikK
  Duben 1, 2012 (3:40 pm)

  Dobrý den,

  společnost GoldWay se snaží šikovným manipulátorstvím na svých prezentacích přimět lidi k tomu, aby se k nim přidali. Již k samotné prezentaci a klamným informacím v ní uvedených. Pan Svozil, který se na prezentaci dušoval, jak vlastníci společnosti ručí svými postelemi, peřinami či dokonce možná i polštáři, Vám tam výslovně lže do očí, protože firma GoldWay se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm je akciovou společností a ručí svým závazkům do 2,2 mil. korun. Další informace, jejíž pravdivost je také nevalná, je množství lidí v systému. Pan Svozil, jakožto výborný manipulátor si totiž rád zaměňuje počet pozic s počtem lidí. Je to docela markantní rozdíl, protože prvních několik tisíc pozic bylo záměrně koupeno majiteli, popřípadě jejich známými, kteří se teď jen smějí, protože všichni ostatní se starají řádně o to, aby se měli dobře. Neméně jsem se pobavil při čtení obchodních podmínek, které Vám vůbec nic nezaručují, naopak máte jistotu, že když budete moc vydělávat, mají právo Vás bez jakékoli náhrady škody vyloučit. Zlatý hřeb večera bylo odhalení financování systému, kde firma uvádí, že její čistý zisk ze zálohy na nákup zboží je 1500 Kč z celkové částky 2500 Kč. Každý kdo má všech pět pohromadě na první pohled vidí, že je to holý nesmysl. Pro zajímavost, průměrná marže v e-shopech se pohybuje mezi 10-15%. Firma GoldWay je tak skvělá, že má celých 60%. Celý projekt je mimochodem na hranici legality (zákon č. 480/2004 Sb). Vážení přátelé, možná Vás zklamu, ale pan Svozil ani firma GoldWay z Vás milionáře neudělají… Ono se neříká nadarmo, že bez práce nejsou koláče.

  s pozdravem NikK

  • RZ
   Duben 8, 2012 (5:21 pm)

   Zdravím.

   pro Nikk

   Za prvé: Společnost GW je až od 8.2. 2011 akciovou společností, předtím to jest od 19.1. 2010 do 7.2. 2011 GW bylo sdružení fyzických osob.

   Jde vidět že nemáte ty správné informace a pokud jste dával pozor až do konce prezentace tak financování obchodu je ošetřeno fin. úřadem. Navíc si vždy kupujete zboží v minimalní částce 2500 kč. Nesmysl je pouze a jen vaši hlavě.

   Já se točím v .P.O. i lidé v mé sití a společnot pořád funguje- vše je zas a pouze v vaši hlavě pane Nikk.
   Makejte si pro někoho 40 let a čekejte si na důchod- je to jen vaše volba. Ale Společnost GW dáva šanci vydělat si a vybudovat si trvalý pasivní příjem.

   Nic nikde není bez práce to nikdo netvrdí. V práci máte mnoho podmínek a jeden plat. GW má jednu podmínku a několik příjmů.

   • Duben 8, 2012 (7:15 pm)

    Podmínky jsou velice nejasné – často se měnící. Stále si nemohu koupit zboží dle vlastního výběru. mmch. – FÚ neošetřuje financování obchodu.

 7. NikK
  Květen 3, 2012 (9:48 am)

  Dobrý den RZ,

  měl jsem možnost se zúčastnit prezentace na začátku března a informace jsem hledal a s právníkem konzultoval někdy ke konci března a vycházel jsem tak z informací, které byly v té době aktuální. Jinak nevím, kde jste přišel na informaci, že financování obchodu je garantováno Finančním úřadem České republiky. Finanční úřad, jakožto státní instituce v žádném případě nenese odpovědnost za financování jakéhokoli soukromého projektu, tedy neručí za financování MLM systému firmy GoldWay. Nevím na co narážíte ve tvrzení o nesmyslu v mé vlastní hlavě, ale cena výrobku nemá žádný vliv na marži která je na něm uplatněna. Jinak minimální částku 2500 CZK jsem nikdy nepopřel. Nechci Vás v žádném případě jakkoli osočovat, ale komentáře lidí, kteří jsou již v systému zapojeni bývají často velmi nedůvěryhodné a to z jediného a psychology mnohokrát popsaného stavu, kdy si je člověk vědom své vlastní chyby, ale vnější okolnosti jej nutí jednat tak, že je vše v pořádku. Důvodem takového počínaní je naprosto samozřejmá snaha člověka získat ztracené peníze zpět. Nejvíce se tato vlastnost projevuje např. u patologického hráčství, chcete-li gamblerství. Jinak mnoho odpovědí na forech je vytvořeno samotnou firmou firmou GoldWay. Měl jsem možnost osobně hovořit s člověkem, který je ve firmě GoldWay asi půl roku, má v systému tři pozice a pod každou z nich dva své kamarády. Peníze zatím vyděl jen na monitoru svého počítače a stále se mu nedostalo odpovědi na žádost o vyplacení. Tento stav je zapříčiněn hlavně tím, že aktuální provozní kapitál firmy GoldWay nedostačuje na vyplacení všech plateb. Firma vyplácí do jednoho měsíce zhruba asi 30-40% plateb. Toto číslo je závislé na množství nových lidí za daný měsíc. Je zcela zřejmé, že takový stav je dlouhodobě neudržitelný a naznačuje exit strategii celého projektu. V tomto momentu už nikdo z firmy GoldWay své peníze nikdy neuvidí. Na celém systému je nejhorší fakt, že abyste měl vy šanci vidět své peníze, musíte přivádět do tohoto systému své přátele. Takovýto přístup se mi navzdory slovům pana Svozila o pomoci druhým lidem s odpuštěním hnusí. Veškeré odhady jsou na základě mé konzultace s finančním odborníkem nadnárodní banky.

  S pozdravem

  NikK

 8. Magic
  Květen 5, 2012 (8:56 pm)

  Musím souhlasit s Nikkem. Pakliže nemáte pod sebou armádu schopných lidí, kteří v nějakém podobném byznyse podnikají (teď nemyslím MLM, ale např. pojišťovnictví, reality atd.), odkud mají široké množství kontaktů, tak nemáte prakticky šanci. Další třešnička je, že pan Svozil záměrně upravuje a nabádá své budoucí „kolegy“ k budování sítě takovým stylem, který právě jemu přináší nejvíce peněz (nikoliv již budoucím „milionářům“).
  Už jen tohle by mělo odradit případné zájemce.

  • petr
   Květen 12, 2012 (5:18 pm)

   Byl jsem vcera na prezentaci firmy GW v Ostrave a souhlasim plne s tim,ze se s vkladu novych lidi plati na provize lidi co jsou na vyssi urovni.Abych nemohl jsi koupit zlate veci jenom az pri vyssi urovni se mi zda dost zvlastni,jak se zaregistruji treba do Makra,tak mohu nakupovat hned,ne az nejaky zakaznik vlozi 2500kc a mam z toho 500kc provize a pak mozna jsi neco mohu koupit.Cetl jsem v komentari o dokupovani pozic,pani ktera me tam vezla autem neprimo to potvrdila,ze jsi musela prikoupit pozice ale ze se to oficialne nesmi??
   jejich marketingovy plan o vyplaceni proviz se zda podivny a chytre uvazujicimu hned dojde ze jsou placeni za nove lidi z jejich vkladu.Treba nebudete s mnou souhlasit,je to pouze muj nazor,nevstoupil jsem a nebudu vstupovat do firmy,ktera ma rok vzniku a je jeste a.s.a muze kdykoliv zmenit podminky treba se ie vytunelovat coz se u podobnych firem hodne stava

   • peterko
    Říjen 28, 2012 (10:14 pm)

    Petře, nevím kde jste přišel na to že si můžete zlaté věci koupit až při vyšší úrovni? Pokud jste pozorně poslouchal prezentaci tak je možná registrace pouze dvěma způsoby:1) nákupem zboží za 5000,-Kč a/nebo 2) vložením zálohy na budoucí nákup ve výši 2500,-Kč. Provize ve výši 500,-Kč dostanete poté co projdete „zákaznickým obchodem“ do „obchodu podílového“. Předtím však získáte ještě odměnu 200,-Kč za splnění základní podmínky platné pro všechny „dej šanci dvěma lidem a dohlédni na to aby oni udělali totéž“, v tomto okamžiku již nemusíte do nákupu šperků investovat 5000,-Kč ale stačí Vám nakoupit za oněch 2500,-Kč plus 700,-Kč na odměnách. Vložil jste 2500,- a dostal od firmy 700,-Kč nakupujete za 3200,-Kč.A po průchodu PO dostáváte 7000,- na nákup zlata a zlatých šperků a 35000,-Kč podílu. Na jak vy říkáte „vyšších pozicích“ je možno nakupovat kromě šperků i investiční zlato od renomovaných mincoven z Rakouska,Švýcarska a Německa. Nakupování více pozic není oficiálně zakázáno,pokud máte volné finanční prostředky nikdo Vám nemůže zabránit aby jste je investoval podle vlastního uvažení,jen si tím vylepšíte možnosti příjmu. Jen si musíte také uvědomit, že na každou pozici je třeba přivést dva nové RZ (tzn. že když si koupíte např. 5 pozic musíte k těmto přivézt dalších 10 nových) Jak může být někdo placen z vkladu nově příchozích, když si tito nově příchozí za vložené peníze nakoupí šperky, můžete mi to vysvětlit. Jsem asi lama,že jsem to nepochopil Dovolte mi abych Vám na závěr mého krátkého příspěvku poblahopřál k Vašemu rozhodnutí – je správné a jste jediný na tomto foru kdo to řekl přímo.

 9. hi-hi
  Srpen 30, 2012 (4:56 pm)

  Moje známá mi řekla, že chtěla za zálohu nakoupit zlatý šperk. Jaké však bylo překvapení, když v prodejně šperk neměli. Tedy vyberete si doma na e-shopu šperk, jedete 50km a pak zjistíte, že šperk není.
  Pana Svozila a jeho stupidní vystupování přeskočím, ale všimli jste si na konci prezentace jak ukazuje svůj účet a OČEKÁVANOU provizi a s dovětkem za předpokladu…. Pozor ať Vám nespadne zbytečně brada.

  • peterko
   Říjen 28, 2012 (10:24 pm)

   Dobrý večer hi-hi můžete tady upřesnit do jakého obchodu Vaše známá jela si v e-shopu vybraný šperk koupit? Společnost GW je internetový obchod a kamennou pobočku k prodeji nevlastní. V Rožnově pod Radhoštěm je pouze vzorkovna kde je možno si šperky vybrat ale zakoupit je lze pouze v e-shopu a jsou doručeny jako cenné psaní na adresu RZ takže není vůbec potřeba někam jezdit. Možná někdo úplně nepochopil jak se nakupuje. K ostatnímu se nemůžu vyjádřit neb nejsem ve skupině pana Svozila, ale jeho prezentace jichž jsem se zůčastnil byly alespoň z mého pohledu v pořádku.

 1. No trackbacks yet.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: